Poznaj nas

O NAS

Firma Effect Centrum Edukacyjne powstała w październiku 2009 roku. Właścicielem Effect jest Joanna Rajkowska, nauczycielka języka angielskiego w IV Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie. Nasza działalność skupia się na świadczeniu usług edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych – głównie prowadzimy zajęcia przygotowujące młodzież do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych. Od kwietnia 2011r. organizujemy również zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego dla dorosłych. W trakcie naszej dotychczasowej działalności, zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy kilkadziesiąt kursów przygotowujących do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i językowych, jak również pomogliśmy dziesiątkom osób indywidualnych w rozwijaniu swojej wiedzy i umiejętności.  W latach 2012-2015 zrealizowaliśmy dwa projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Współpracowali z nami profesjonaliści – doskonali nauczyciele pasjonujący się nauczaniem, otwarci na potrzeby uczniów oraz stosujący nowoczesne i skuteczne metody nauczania.

 

DO KOGO SKIEROWANA JEST NASZA OFERTA

Naszą ofertę kierujemy do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, która stawia sobie za cel uzyskanie wysokich wyników na egzaminach maturalnych i gimnazjalnych, jak również do absolwentów, którzy chcieliby poprawić wynik egzaminu maturalnego zdawanego w latach poprzednich. Do naszego centrum zapraszamy również  wszystkich tych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę oraz nabywać lub kształcić umiejętności w zakresie języków obcych.

 

NASZA KADRA

Współpracujemy z cenionymi przez olsztyńską młodzież nauczycielami z uprawnieniami egzaminatorów, którzy rzetelnie, z pasją i zaangażowaniem przygotowują swoich uczniów do egzaminów. Oprócz niezbędnych kwalifikacji, wszyscy posiadają ogromne doświadczenie w nauczaniu. Nasi nauczyciele to osoby wiele wymagające od uczniów, ale również w dużej mierze też od siebie.

 

GWARANTUJEMY

1. Wysoki poziom prowadzonych zajęć.
2. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów.
3. Doświadczoną kadrę – wykwalifikowanych i kompetentnych nauczycieli dyplomowanych, mianowanych, egzaminatorów OKE.
Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości chętnie służymy odpowiedzią i radą.

 

Z wyrazami szacunku,
Właściciel Effect Centrum Edukacyjne
Joanna Rajkowska